Left Pokračovat v nakupování
Vaše objednávka

V košíku nemáte žádné zboží

Promotion
Read more
Když už mrkev nestačí.

Přečtěte si recenze od našich spokojených zákazníků

Google recenze na Ocuway nepřehání. Mám brýle od malička, ale necítím se v nich dobře a nosím tak hlavně čočky. Moje 10 let staré br...ýle na domácí nošení už ale dosloužily a nastal čas na to, pořídit si nové. Narazila jsem na výborné recenze na Ocuway a musím se přidat s vlastním nadšeným hodnocením. Neuvěřitelně trpělivé, ochotné a opravdu nápomocné zaměstnankyně této malé optiky na Pekařské mi pomohly vybrat takové obroučky, ve kterých se cítím moc dobře, které mi sluší a poprvé v životě nemám s brýlemi na nose nepříjemný pocit. Nikdo na mě nevytvářel tlak, ale naopak mi pomohly dobrat se k těm pravým brýlím pro mě. Takto výborný, přátelský a profesionální přístup ke klientů jsem už dlouho nezažila. Díky moc.

Číst více

Lucie Durcová

Už je to rok, co jsem poprvé navštívila Ocuway a zamilovala se snad to každých druhých brýlí, co pobočka nabízí. Nejen že mají širok...ý výběr ale i nesmírně příjemný a trpělivý personál. Díky profesionální pomoci, po nekonečném rozhodování, jsem odešla s nádhernými brýlemi, které pyšně nosím každý den. Díky mé nešikovnosti jsem nedávno navštívila pobočku znovu a to z důvodu opravy ulomeného sedýlka. Zaměstnanci mi na počkání vyměnili rovnou obě dvě. A to zdarma a s úsměvem!
Vždy odcházím spokojená a čistými skly. Určitě jsem zde nebyla naposled a všem moc doporučuji.
Děkuji moc za Vaše služby a přístup! :)

Číst více

Vendula Pavlíková

Návšteva tejto optiky je jednoducho zážitok. Veľmi príjemný personál, skvelý prístup, ochota a je vidieť, že to robia s láskou. Krás...ne prostredie, čisté a vzdušné. Široký sortiment zaujímavých okuliarových rámov, s ktorých výberom Vám veľmi radi pomôžu. K tomu profesionálne a dôkladné meranie zraku. Toto všetko dáva dohromady kvalitný zákaznícky servis:) Ja ďakujem za veľmi rýchle vybavenie okuliarov a návštevu tejto optiky určite odporúčam.

Číst více

Ema Wolfová

Chcete poznat trochu jiný, moderní přístup k zázazníkovi? Ano? Pak neváhejte! Mne tento mladý a profesionální tým s dobře propracova...nou kulturní politikou k zákaznímům oslovil. Vyzkoušel jsem jejich služby v co nejširším spektru a nelituji. Měl jsem možnost při svých návštěvách v Ocuway poznat několik členů týmu. Byl jsem spokojen se všemi. Přece jen bych si dovolil jedno jméno uvést a poděkovat za vysoce profesionální práci Lucii Ondrové. Děkuji! Jsem spokojen! Buďte spokojeni i vy a neváhejte vyzkoušet Ocuway! :-)

Číst více

Jiří Sauer

Absolutně špičkové chování k zákazníkovi. Původně jsem přišel jen na měření zraku, nakonec jsem po vyzkoušení nespočtu obrouček odcházel s objednanými brýlemi. Už dlouho jsem se nesetkal s tak příjemným zákaznickým servisem, jaký slečny poskytly. Díky!

- Lukáš

Do optiky Ocuway na Pekařské ulici v Brně jsem se vydala s kamarádkou, abych jí pomohla vybrat nové dioptrické brýle. Při té příleži...tosti jsem se objednala na přeměření zraku, jelikož už v minulosti mi byly brýle lékařem doporučeny, ale nenašla jsem takové, ve kterých bych se cítila dobře. To se ale návštěvou Ocuway změnilo. Slečna optometristka mi věnovala více než hodinu jejího času, zrak mi pečlivě přeměřila, vše vysvětlila, navíc jsme si hezky popovídaly a jako bonus mi vybrala několik obrouček, které mi fantasticky sedly a já jsem nakonec vybrala ty, ve kterých jsem se cítila nejlépe. A že bylo opravdu z čeho vybírat! Moc Vám děkuji za skvělý přístup, ochotu a rady, díky Vám teď nosím mé nové dioptrické brýle opravdu ráda a cítím se v nich krásně! :-)

Číst více

Romana Sýkorová

Ocuway jsem si vybral, jelikož měli tady v Brně nejlepší Google reviews a můžu říct, že se těm reviews dá věřit. :) Šikovný, mladý o...ptometrista mi přeměřil zrak s 5 krát větši péči a přesností, než očař pro veřejnost hrazený pojišťovnou.
Šikovné asistentky mi poté pomohli vybrat obruče podle mého osobního stylu a proces výroby byl odhadován na 14 dní a už 11 den mi přišla notifikace, že jsou mé brýle přiravené k vyzvednutí.
Ocuway můžu jedině doporučit. Stylový interiér i exteriér prodejny a hlavně personál, kterému záleží na spokojenosti zákazníka.

Číst více

Daniel Kyjonka

Objednala jsem se do Ocuway přes webové stránky na základě pěkných recenzí nejprve na přeměření zraku. Slečna Ondrová se mi pečlivě ...věnovala, změřila zrak a poradila s výběrem vhodných skel. Vytipovala mi k vyzkoušení asi 6 obrouček, které mi k mému úžasu seděly, takže jsem si pak už mohla jen vybrat favorita. A vybrala jsem krásné odlehčené brýle značky Lool :-)
Děkuji, že jste mě v Ocuway vyvedli z omylu, že na můj „atypický“ nos nelze koupit brýle a že nemusím projít 5 optik a vyzkoušet 30 obrouček než si brýle vyberu.
Děkuji celému týmu optiky Ocuway za neuvěřitelný zážitek a přeji hodně spokojených zákazníků.

Číst více

Petra Hampejsová

Optiku jsme s přítelem navštívili na základě výborných recenzí a udělali jsme správně :) kdyby to bylo možné dám hvězdiček i více - ...skvělý přístup, super prostory, velký výběr krásných obroučků a možnost se kdykoliv zastavit a brýle si nechat upravit. Pokud přemýšlíte kam pro brýle, tak určitě do Ocuway :)

Číst více

Klára Kiliánová

Ráda bych velmi pochválila celý tým optiky OCUWAY... Za jejich milý, vstřícný, moderní, mladistvý a přitom vysoce profesionální přístup. Všem velmi děkuji za kompletní servis a usměvavé tváře. Byla jsem doslova ohromena... Tuto optiku rozhodně 100% doporučuji všem... Jak je vidět, vyzkoušet nová místa se vyplácí.

- Kateřina

Ocuway není jenom o nádherných a kvalitních brýlích netradičních značek. Je to krásné místo s příjemnou atmosférou a skvělými odborn...íky, kteří jsou především milí a trpěliví. Poradí s výběrem, i když Vám to bude trvat tak dlouho jak mně :-). Bonusem je možnost parkování ve dvoře. Je fajn odcházet s pocitem, že tam své práci opravdu rozumí. Moje první multifokální brýle zn. Komono od Ocuway nosím od první chvíle celý den a zvykla jsem si na ně prakticky okamžitě. Kdyby to šlo, dala bych deset hvězdiček! Ivana Nečasová

Číst více

Ivana Nečasová

Optiku jsem navštívila, protože jsem si chtěla pořídit kvalitní sluneční brýle. Teď už vím, že jsem zvolila nejlépe jak jsem jen moh...la. Personál je velice milý a ochotný. Vrátila jsem se sem celkem už 3x a pokaždé jsem si odnesla krásný kousek- nelituji! Optiku mohu jen doporučit.

Číst více

Radka Dofková

V Brně mi chyběla optika kde by měli originální (a přitom nositelné) brýle. A tím nemyslím předražené brýle od profláknutých módních... značek které si na originalitu často jen hrají... Většinou když jdu shánět nové brýle, projdu třeba sedm (nebo i víc optik) a buď se mi v každé nelíbí vůbec žádné obroučky, nebo připadají v úvahu tak možná dvoje. V Ocuway jich připadalo v úvahu dokonce asi šest, a jedny jsem si vybrala. V kovových brýlích mají velmi pěkné modely. U plastových mi trochu chyběly nějaké méně "masivní" modely, ale možná to byla jen náhoda že zrovna žádné takové nebyly.
Ceny jsou celkem příznivé, a navíc se můžete pro představu podívat na webu kolik jaké brýle stojí, což jsem také u žádné jiné optiky (kromě internetových optik) neviděla. Web samotný je také dobře zpracovaný.
Všechny tři optičky které jsem na prodejně potkala se chovaly velmi hezky, takže tuto optiku určitě doporučuji k návštěvě.

Číst více

Sonja J.

V optice OcuWay jsem si zakoupila dioptrické brýle. A byla jsem velmi nadšená z úžasného prostředí "světa brýlí", nazvala bych ho "G...ALERIE BRÝLÍ". V současné době je opravdu hodně optik, ale zde se nachází na malém kousku prostoru spousta krásných, svěžích a opravdu "jiných " brýlí "neokoukaných" 👍😉 značek. Prostředí optiky je milé, brýle jsou vystaveny velmi zajímavým a originálním způsobem. Máte prostě chuť zkoušet..😊 a to já opravdu nemívám 😂. No a k tomu se přidal ještě skvělý tým lidí optiky OcuWay, kterému opravdu na zákaznících záleží. Vyzdvihla bych po všech stránkách velkou profesionalitu jak v oblasti odborného měření zkušené optometristky, tak i jednání se zákazníky (jsem velmi nedůvěřivý zákazník) 😁. A zvládli to skvěle, za mě jsou to jedničky 👏👍. Cením si velmi lidského přístupu i profesionality, proto jsem si zakoupila ve stejné značce i brýle sluneční 👌😊. Tuto optiku vřele doporučuji. Budete mít pocit, ze někomu opravdu záleží na tom, aby jste dobře viděli, dobře vypadali a přitom neutratili "majlant". Tato optika mě fakt baví....👏😊❤...dávám palec nahoru 👍 a stávám se fanouškem jejich profilů... Facebook a Instagram...

Číst více

Jana Raisová

The best optics in Brno!
Amazing staff. Speaking English, working with you, helping to find your perfect frame. Great range of stylish frames.

- Anna

Jednoznačně nejlepší optika v Brně. Hezká moderní prodejna, velký výběr obroucek, ale především maximálně ochotný personál, včetně p...aní majitelky. Paní majitelka je naprosto skvělá - je zkušená odbornice, která má moderní přístroje a zkusenosti na podobné vyšetření, každému se opravdu věnuje a je velice příjemná a ochotná. Moc děkuji za takovou skvělou zkušenost 🙂

Číst více

Jakub Žalman

Velmi milý a přátelský přístup, s takovým chováním k zákazníkovi, jsme se již dlouho nesetkali a rádi se sem opět vrátíme. Moc děkuj...eme!

Číst více

Iveta Venclová

Optiku Ocuway som si vybrala na zaklade recenzii a urcite sa sem opat rada vratim. Vizualne krasny priestor s velkym vyberom kvalitn...ych dioptrickych aj slnecnych okuliarov a najma vyskoleni vysoko profesionalni zamestnanci, ktori poriadia v kazdom pripade. Urcite odporucam aj meranie zraku, vdaka ktoremu vam vytvoria okuliare na mieru site vam a vasim potrebam.

Číst více

Patricia Sellengová

Oční optiku Ocuway můžu vřele doporučit. V první řadě je tam velmi milý a ochotný personál. Vyšetření bylo rychlé a opravdu profesio...nální (při zakoupení brýlí v této optice zcela zdarma). Jsem moc vděčná za pomoc při výběru obrouček, skel a podobně. Vše mi bylo vysvětleno srozumitelně a s velkou trpělivostí. Neměla jsem pocit tlaku (co velmi oceňuji), protože v dnešní době se to vidí málokdy. Taky moc děkuji za péči o mé sluneční brýle, které mi slečna vyčistila, utáhla šroubky a postarala se o to, aby mi opět seděly. Děkuji Jana.

Číst více

Jana Eichmeierova

Do optiky Ocuway na Pekařské ulici v Brně jsem se vydala s kamarádkou, abych jí pomohla vybrat nové dioptrické brýle. Při té příležitosti jsem se objednala na přeměření zraku, jelikož už v minulosti mi byly brýle lékařem doporučeny, ale nenašla jsem takové, ve kterých bych se cítila dobře. To se ale návštěvou Ocuway změnilo. Slečna optometristka mi věnovala více než hodinu jejího času, zrak mi pečlivě přeměřila, vše vysvětlila, navíc jsme si hezky popovídaly a jako bonus mi vybrala několik obrouček, které mi fantasticky sedly a já jsem nakonec vybrala ty, ve kterých jsem se cítila nejlépe. A že bylo opravdu z čeho vybírat! Moc Vám děkuji za skvělý přístup, ochotu a rady, díky Vám teď nosím mé nové dioptrické brýle opravdu ráda a cítím se v nich krásně! :-)

- Romana

Buďte jedním z nich…