Left Pokračovat v nakupování
Vaše objednávka

V košíku nemáte žádné zboží

Promotion
Read more

Jak to probíhá?

Optometrista změří zrak, naaplikuje kontaktní čočky a pomůže s výběrem správných brýlí. Pokud tedy vaše první kroky zamíří do optiky, ušetříte tak čas, protože v optice dostanete termín na měření zraku pravděpodobně rychleji, než u očního lékaře. V té naší rozhodně! :) Zdravotní pojišťovny už navíc dospělým lidem nepřispívají na obroučky ani na skla, proto na nové brýle nutně nepotřebujete re...cept od očaře. Jak vidíte, je to jednoduché. Nebo nevidíte? V tom případě se k nám rychle objednejte!

Proč si nechat změřit zrak

Protože potřebujete dobře vidět okolní svět. Protože nechcete mít bolavou hlavu nebo zarudlé a unavené oči. Protože vám to může zachránit zrak.
A taky třeba proto, že je to jednoduchá a celkem rychlá záležitost. V optice vám zrak změří zkušený optometrista, který má vystudovaný vysokoškolský obor týkající se měření dioptrií a aplikace kontaktních čoček. Ten úzce spolupracuje s očním lékařem, jakožto nezastupitelným odborníkem. Lékař poté v případě potřeby řeší vážnější problémy jako šedý nebo zelený zákal, oční záněty a úrazy.

Číst více

Měření zraku a aplikace kontaktních čoček

Vyšetření zraku zahrnuje: podrobnou anamnézu, vyšetření očí na přístroji WAM 700+ (změření objektivní refrakce, zhodnocení vyšších aberací oka, zjištění topografie přední plochy rohovky, změření nitroočního tlaku a denzity oční čočky,...) a v neposlední řadě především subjektivní refrakci do dálky i do blízka (zjištění dioptrií do dálky, do blízka pomocí zkušební sady brýlových skel s přihlédnutím k aktuálním potřebám a nárokům klienta). Optometristé měří zrak lidem nad 15 let.
Cena: 300 Kč....

Měření je zdarma v případě:
- zakoupení brýlí nebo výměny brýlových čoček
- zaměstnanců firem a společností s dohodnutými benefity

Aplikace kontaktních čoček zahrnuje: 
vstupní vyšetření refrakce (změření dioptrií do dálky i do blízka), vyšetření očí na štěrbinové lampě (speciální biomikroskopické vyšetření ke zhodnocení stavu přední části oka včetně očních víček) a vyšetření očí na přístroji WAM 700+(zjištění topografie přední plochy rohovky). Následně Vám vybereme pro Vás nejvhodnější typ měsíčních nebo jednodenních kontaktních čoček, které Vás také na další návštěvě naučíme správně nasazovat a vyndávat a dále Vás poučíme o správné péči a zásadách nošení, aby Vám kontaktní čočky byly v očích stále pohodlné.
Cena: 500 Kč.
V ceně jsou také zahrnuty pravidelné půlroční kontroly u nás v optice (s nasazenými kontaktními čočkami), abychom mohli posoudit, zda Vám kontaktní čočky skutečně stále vyhovují všemi svými parametry (dioptriemi, materiálem, zakřivením, ...)

Číst více

Kde nás najdete

Adresa

Pekařská 12, 602 00 Brno

Rezervace na měření zraku

Telefon: +420 732 401 865

E-mail: info@ocuway.cz

Více o prodejně  |  Navigovat

Kdo se o vás postará

Mgr. Lucie Ondrová

Vystudovala jsem obor Optometrie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Vyšetřování zr...aku, aplikaci kontaktních čoček a výběru brýlí se věnuji již od roku 2017.

Číst více

Ing. Vendula Šremrová

Vystudovala jsem obor Optika a optometrie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor... Přesná mechanika a optika na VUT v Brně. Vyšetřování zraku, aplikaci kontaktních čoček a výběru brýlí se věnuji již od roku 2018.

Číst více

Bc. Samuel Horňák

Vystudoval jsem obor Optika a optometrie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V souč...asné době pokračuji na magisterském studiu.

Číst více

Objednejte se, dokud na to vidíte...