MĚŘENÍ ZRAKU

REZERVACE NA MĚŘENÍ ZRAKU

Ocuway│Optika Brno

Oči potřebujeme téměř neustále a zrakem přijímáme až 80 % informací. Starejte se o své oči a objednejte se na měření zraku do optiky v Brně přes náš online rezervační systém.

Objednejte se na měření zraku

Měření zraku a aplikace kontaktních čoček


Vyšetření zraku zahrnuje: podrobnou anamnézu, vyšetření očí na přístroji WAM 700+ (změření objektivní refrakce, zhodnocení vyšších aberací oka, zjištění topografie přední plochy rohovky, změření nitroočního tlaku a denzity oční čočky,...) a v neposlední řadě především subjektivní refrakci do dálky i do blízka (zjištění dioptrií do dálky, do blízka pomocí zkušební sady brýlových skel s přihlédnutím k aktuálním potřebám a nárokům klienta). Optometristé měří zrak lidem nad 15 let.

Cena: 300 Kč

Měření je zdarma v případě:

zakoupení brýlí nebo výměny brýlových čoček

- zaměstnanců firem a společností s dohodnutými benefity

Aplikace kontaktních čoček zahrnuje: vstupní vyšetření refrakce (změření dioptrií do dálky i do blízka), vyšetření očí na štěrbinové lampě (speciální biomikroskopické vyšetření ke zhodnocení stavu přední části oka včetně očních víček) a vyšetření očí na přístroji WAM 700+(zjištění topografie přední plochy rohovky). Následně Vám vybereme pro Vás nejvhodnější typ měsíčních nebo jednodenních kontaktních čoček, které Vás také na další návštěvě naučíme správně nasazovat a vyndávat a dále Vás poučíme o správné péči a zásadách nošení, aby Vám kontaktní čočky byly v očích stále pohodlné. 

Cena: 500 Kč

V ceně jsou také zahrnuty pravidelné půlroční kontroly u nás v optice (s nasazenými kontaktními čočkami), abychom mohli posoudit, zda Vám kontaktní čočky skutečně stále vyhovují všemi svými parametry (dioptriemi, materiálem, zakřivením, ...)

Kdo se postará o Váš zrak?

Mgr. Lucie Ondrová

Ing. Vendula Šremrová

Měření zraku Brno. Optika Brno

Jak to u nás probíhá?

Proč chodit na měření zraku?

Protože potřebujete dobře vidět okolní svět. Protože nechcete mít bolavou hlavu nebo zarudlé a unavené oči. Protože vám to může zachránit zrak.

A taky třeba proto, že je to jednoduchá a celkem rychlá záležitost. V optice vám zrak změří zkušený optometrista, který má vystudovaný vysokoškolský obor týkající se měření dioptrií a aplikace kontaktních čoček. Ten úzce spolupracuje s očním lékařem, jakožto nezastupitelným odborníkem. Lékař poté v případě potřeby řeší vážnější problémy jako šedý nebo zelený zákal, oční záněty a úrazy.

Optometrista s klientem vyřeší měření zraku, aplikuje kontaktní čočky a pomůže s výběrem správných brýlí. Pokud tedy vaše první kroky zamíří do optiky, ušetříte tak čas, protože v optice dostanete termín na měření zraku pravděpodobně rychleji, než u očního lékaře. V té naší rozhodně! :) Zdravotní pojišťovny už navíc dospělým lidem nepřispívají na obroučky ani na skla, proto na nové brýle nutně nepotřebujete recept od očaře.

Jak vidíte, je to jednoduché.

Nebo nevidíte? V tom případě se k nám rychle objednejte!

Kontakt