Menu

Měření zraku

Trápí vás bolest očí, hlavy?
Vidíte rozmazaně a nemůžete zaostřit?

Objednejte se na měření zraku.
tel.: 732 401 865,
email: info@ocuway.cz
online: přes rezervační systém

Optometrista vám
změří zrak u nás v optice na adrese
Pekařská 12, Brno.

Šťastný a ostrý
pohled.

Naše služby

Vyšetření zraku - optometrie

Vyšetření zraku zahrnuje: podrobnou anamnézu, vyšetření očí na přístroji WAM 700+ (změření objektivní refrakce, zhodnocení vyšších aberací oka, zjištění topografie přední plochy rohovky, změření nitroočního tlaku a denzity oční čočky,...) a v neposlední řadě především subjektivní refrakci do dálky i do blízka (zjištění dioptrií pomocí zkušební sady brýlových skel s přihlédnutím k aktuálním potřebám a nárokům klienta)

Cena: 500 Kč

(Pokud si zákazník u nás v optice nechá zhotovit celé nové brýle nebo si vymění skla do své vlastní obruby, tak má měření zraku zdarma)

Aplikace kontaktních čoček

Aplikace kontaktních čoček zahrnuje: vstupní vyšetření refrakce (změření dioptrií do dálky i do blízka), vyšetření očí na štěrbinové lampě (speciální biomikroskopické vyšetření ke zhodnocení stavu přední části oka včetně očních víček) a vyšetření očí na přístroji WAM 700+ (zjištění topografie přední plochy rohovky). Následně Vám vybereme pro Vás nejvhodnější typ měsíčních nebo jednodenních kontaktních čoček, které Vás také na další návštěvě naučíme správně nasazovat a vyndávat a dále Vás poučíme o správné péči a zásadách nošení, aby Vám kontaktní čočky byly v očích stále pohodlné. 

Cena: 500 Kč

V ceně jsou také zahrnuty pravidelné půlroční kontroly u nás v optice (s nasazenými kontaktními čočkami), abychom mohli posoudit, zda Vám kontaktní čočky skutečně stále vyhovují všemi svými parametry (dioptriemi, materiálem, zakřivením, ...)

Kdo se postará o Váš zrak?

Mgr. Lucie Ondrová

Mgr. Bc. Kateřina Malá


Proč chodit na měření zraku?

Protože potřebujete dobře vidět okolní svět. Protože nechcete mít bolavou hlavu nebo zarudlé a unavené oči. Protože vám to může zachránit zrak.

A taky třeba proto, že je to jednoduchá a celkem rychlá záležitost. V optice vám zrak změří zkušený optometrista, který má vystudovaný vysokoškolský obor týkající se měření dioptrií a aplikace kontaktních čoček. Ten úzce spolupracuje s očním lékařem, jakožto nezastupitelným odborníkem. Lékař poté v případě potřeby řeší vážnější problémy jako šedý nebo zelený zákal, oční záněty a úrazy.

Optometrista s klientem vyřeší měření zraku, aplikuje kontaktní čočky a pomůže s výběrem správných brýlí. Pokud tedy vaše první kroky zamíří do optiky, ušetříte tak čas, protože v optice dostanete termín na měření zraku pravděpodobně rychleji, než u očního lékaře. V té naší rozhodně! :) Zdravotní pojišťovny už navíc dospělým lidem nepřispívají na obroučky ani na skla, proto na nové brýle nutně nepotřebujete recept od očaře.

Jak vidíte, je to jednoduché.

Nebo nevidíte? V tom případě se k nám rychle objednejte!

tel.: 732 401 865

email: info@ocuway.cz

online: přes náš rezervační systém

Najdete nás na v oční optice na adrese Pekařská 12 v Brně.