Left Pokračovat v nakupování
Vaše objednávka

V košíku nemáte žádné zboží

Promotion
Read more
Když už mrkev nestačí.

Jak to probíhá?

Optometrista změří zrak, naaplikuje kontaktní čočky a pomůže s výběrem správných brýlí. Pokud tedy vaše první kroky zamíří do optiky, ušetříte tak čas, protože v optice dostanete termín na měření zraku pravděpodobně rychleji, než u očního lékaře. V té naší rozhodně! :) Zdravotní pojišťovny už navíc dospělým lidem nepřispívají na obroučky ani na skla, proto na nové brýle nutně nepotřebujete re...cept od očaře. Jak vidíte, je to jednoduché. Nebo nevidíte? V tom případě se k nám rychle objednejte!

Proč si nechat změřit zrak

Protože potřebujete dobře vidět okolní svět. Protože nechcete mít bolavou hlavu nebo zarudlé a unavené oči. Protože vám to může zachránit zrak.
A taky třeba proto, že je to jednoduchá a celkem rychlá záležitost. V optice vám zrak změří zkušený optometrista, který má vystudovaný vysokoškolský obor týkající se měření dioptrií a aplikace kontaktních čoček. Ten úzce spolupracuje s očním lékařem, jakožto nezastupitelným odborníkem. Lékař poté v případě potřeby řeší vážnější problémy jako šedý nebo zelený zákal, oční záněty a úrazy.

Číst více

Měření zraku a aplikace kontaktních čoček

Vyšetření zraku zahrnuje: podrobnou anamnézu, vyšetření očí na přístroji WAM 700+ (změření objektivní refrakce, zhodnocení vyšších aberací oka, zjištění topografie přední plochy rohovky, změření nitroočního tlaku a denzity oční čočky,...) a v neposlední řadě především subjektivní refrakci do dálky i do blízka (zjištění dioptrií do dálky, do blízka pomocí zkušební sady brýlových skel s přihlédnutím k aktuálním potřebám a nárokům klienta). Optometristé měří zrak lidem nad 15 let.
Cena: 390 Kč....

Měření je zdarma v případě:
- zakoupení brýlí nebo výměny brýlových čoček
- zaměstnanců firem a společností s dohodnutými benefity

Aplikace kontaktních čoček zahrnuje: 
vstupní vyšetření refrakce (změření dioptrií do dálky i do blízka), vyšetření očí na štěrbinové lampě (speciální biomikroskopické vyšetření ke zhodnocení stavu přední části oka včetně očních víček) a vyšetření očí na přístroji WAM 700+(zjištění topografie přední plochy rohovky). Následně vám vybereme nejvhodnější typ měsíčních nebo jednodenních kontaktních čoček, které vás také naučíme správně nasazovat a vyndávat a poučíme vás o správné péči a zásadách nošení, aby vám kontaktní čočky byly v očích stále pohodlné.
Cena: 790 Kč.
V ceně jsou také zahrnuty pravidelné půlroční kontroly u nás v optice (s nasazenými kontaktními čočkami), abychom mohli posoudit, zda Vám kontaktní čočky skutečně stále vyhovují všemi svými parametry (dioptriemi, materiálem, zakřivením, ...). Dále máte v ceně zahrnuty zkušební balení kontaktních čoček. U měsíčních kontaktních čoček dostanete od nás i roztok na kontaktní čočky.

Číst více

Kde nás najdete

Adresa

Pekařská 12, 602 00 Brno

Rezervace na měření zraku

Telefon: +420 732 401 865

E-mail: info@ocuway.cz

Více o prodejně  |  Navigovat

Kdo se o vás postará

Mgr. Lucie Maštalířová

Vystudovala jsem obor Optometrie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Vyšetřování zr...aku, aplikaci kontaktních čoček a výběru brýlí se věnuji již od roku 2017.

Číst více

Ing. Vendula Šremrová

Vystudovala jsem obor Optika a optometrie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor... Přesná mechanika a optika na VUT v Brně. Vyšetřování zraku, aplikaci kontaktních čoček a výběru brýlí se věnuji již od roku 2018.

Číst více

Objednejte se, dokud na to vidíte...