Left Pokračovat v nakupování
Vaše objednávka

V košíku nemáte žádné zboží

Promotion
Read more

 

TRANSITION

 V interiéru čirá, venku tmavá. Dokonale se přizpůsobí světelným podmínkám. 
                                       
 Samozabarvující brýlové čočky Transitions se perfektně přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám, a navíc díky povrchové úpravě Crizal poskytnou ochranu před UV zářením, škodlivým modrofialovým světlem, odleskům, otiskům, prachu, škrábancům i ulpívání kapek vody.

samozabarvovací brýlové čočky

 

EYEZEN

 Stvořeny pro život online - stále v obraze a oči v nejlepší péči. 

Brýlové čočky Eyezen kombinují několik revolučních technologií, díky kterým nositelé nemusejí omezovat svůj životní styl ve světě digitálních technologií. Čočky filtrují škodlivé modrofialové světlo obrazovky a předcházejí předčasnému stárnutí očí.

 

EYEDRIVE

Inovace pro řidiče.  
Odpočinuté oči = bezpečnější jízda.

 Brýlové čočky EyeDrive eliminují rušivé oslňování a přinášejí tak řidičům automobilů bezpečnější vidění s ostrým obrazem a širokým zorným polem. V noci i přes den. Zajistí až o 90 % méně oslnění. S technologií Transitions XTRActive se skvěle přizpůsobí světelným podmínkám a přinesou komfortní ochranu před sluncem.

 

CRIZAL

Sortiment velice kvalitních brýlových čoček.

Řada Crizal nabízí dokonalou ochranu proti odrazům, škrábancům, otiskům, prachu a vodě a UV záření. Účinek UV záření může způsobovat oční nemoci a stárnutí pokožky v okolí očí. Brýlové čočky Crizal integrují antireflexní vrstvy s UV filtrem, aby zabránili pronikání UV paprsků odrážejících se od zadní strany brýlové čočky.

 

CRIZAL PREVENCIA

Ochrana před modrofialovým světlem a před škodlivým UV záření.

Čočky Crizal Prevencia nabízí vylepšenou ochranu pro zdraví očí tak, že viditelně odráží škodlivé modrofialové světlo od vašich brýlových čoček a pomáhá chránit zrak. Číré brýlové čočky proti odleskům, nečistotám, škrábancům, prachu a vodě si určite zamiluje a ocení každý, kdo tráví před obrazovkou v práci nebo ve volném čase déle jak 2 hodiny.

čočky proti modrofialovému záření

 

CRIZAL SAPPHIRE UV

Bezkonkurenční vidění a skvělý vzhled.

Nová povrchová úprava Crizal Sapphire zachycuje rušivé světelné jevy, díky čemuž nabízí nositeli čoček bezkonkurenční vidění. Díky technologii Multi-Angular Technology ™ 360° UV snižují čočky odrazy ze všech směrů pro eliminaci rušivých paprsků. Proto tuto technologii ocení i řidiči ve dne i v noci. Taky s technologií Crizal Sapphire UV jsou vaše oči chráněné před UV zářením.

 

CRIZAL ALIZÉ UV

Bez zbytečných otisků a prachu.

Brýlové čočky Crizal Alizé UV v sobě spojují antistatický efekt s vynikající odolností proti tvorbě otisků a odpuzovaní prachu. To znamená že jsou stále číré. Čočky se vyznačují nejvyšší hodnotou propustnosti světla a proto mají i slabší odlesky v porovnání s konkurenčními brýlovými čočkami.

 

CRIZAL SUN UV

Chrání oči před odrazem slunečního záření ze zadní strany skel.

Brýlové čočky Crizal SUN jsou speciálně navrženy na eliminování obou složek UV záření a také viditelného světla odraženého do oka. Sluneční brýlové čočky Silver Shadow disponují zrcadlovým efektem s technologií Clean Touch a to v různých módních odstínech.

Brýlové čočky Xperio patří k nejvyspělejší generaci slunečních čoček, které umožňují svým nositelům bezkonkurenční pohodu díky speciálnímu filtru z dichroidních molekul, který blokuje horizontálně polarizované světlo.

sluneční brýlové čočky Xperio

 

OPTIFOG

Zamlžování brýlových čoček už patří jen minulosti.

 Brýlové čočky Optifog představují inovativní technologii, která zatočí se zamlžováním. Taky jsou odolné vůči poškrábání, prachu, odleskům a UV záření. Dokonce se velmi snadno čistí pomocí speciální utěrky Optifog Smart. Zákazníci tyto čočky nejvíce ocení při přechodu z chladu do tepla, při pití horkých nápojů, při nošení roušek nebo při kterékoliv z aktivit kdy dochází ke zamlžení brýlí.

Optifog