Left Pokračovat v nakupování
Vaše objednávka

V košíku nemáte žádné zboží

Promotion
Read more
Když už mrkev nestačí.

O-OCUWAY

Proč volíme jen menší nezávislé značky brýlí a kdo stojí za Ocuway?

OCUWAY /okʊwei/

Jak vznikl náš název? Ocu jsme převzali z latinského slova oculi a znamená oči a way zase z angličtiny cesta. Ocuway je vaše cesta k ostrému vidění.

A proč máme některá písmena v logu rozmazaná?
Protože zhoršování zraku je postupné a někdy si to ani nemusíme uvědomovat, že už nevidíme tak ostře jako je písmeno Y v našem logu. Proto byste měli pravidelně chodit na měření zraku, abyste nedošli do fáze jako je písmeno O. Cesta ke spokojeným očím vede k nám do optiky.

O NÁS

Na začátku Ocuway jsme byli my - Jiří a Lucie. Jsme partneři, kteří se rozhodli spolu podnikat a už 2 a půl roku nás to velmi baví. Když jsme při studiu vysoké školy začali přemýšlet o otevření vlastní optiky, věděli jsme, že to bude místo, kam by si měli lidé chodit pro zajímavé a kvalitní brýle. Měli by odcházet se skvělým pocitem, že očím dopřály to nejlepší. Proto vám brýle sami vybíráme na světových veletrzích v Paříži a Miláně. Baví nás na nich jejich hravost a především jedinečnost. Spoustu značek tedy najdete jen u nás v optice a nikde jinde v ČR. Možná to může znít klišé, ale vy zákazníci jste u nás na prvním místě a vybíráme vám brýle s láskou.

Představujeme vám celý tým

Optometristka Lucie

Majitelka, oční specialistka a ...

... Číst více

Optička Nikča

Brýlová specialistka - jakmile vás uvidí, hned ví, jaké brýle by vám slušely. Zároveň léta praxe z ní udělaly odbornici na všec...hny brýlové výzvy.

Číst více

Optometristka Vendy

Oční specialistka a technická kapacita v jednom. Brýle nosí už nějaký ten pátek, proto přesně ví, jaké brýle budete potřebovat....

Číst více

Optička Alis

Milovnice brýlí a módy. Sleduje všechny trendy a ty vám pak ráda sděluje při výběru brýlí.

... Číst více

Naše filozofie

Poslání Ocuway: Nabídnout vám dioptrické a sluneční brýle, ve kterých se budete skvěle cítit a ještě lépe vidět. Brýle, do kterých se zamilujete na první (i druhý) pohled.
Výsledek: Kvalitní brýle, které vyhovují každé osobnosti a stylu.

Naše prodejna

Optiku jsme koncipovali jako galerii brýlí. Co to znamená? Že dioptrické i sluneční brýle máme vystaveny na poličkách tak, abyste si je mohli pohledem vybírat. Každý obraz symbolizuje jiný styl. Máte rádi retro nebo ekologické brýle? Nebo jste spíš pro klasiku? Všechno máme!

NAŠE BRÝLE

Když jsme v roce 2020 otvírali optiku, věděli jsme, že vám chceme ze světa brýlí nabídnout něco nového.
Baví nás menší značky brýlí, za kterými vidíme reálné osoby, jejich příběhy a hlavně kvalitu. Proto u nás najdete takové brýle, které jste nikde v Česku neviděli. Jestli hledáte originální kousky a chcete brýle, které vám vydrží roky, zastavte se k nám.
Pojďte s námi objevit krásu evropských značek dioptrických i slunečních brýlí!